Akbank iştiraki Ak Yatırım şikayetleri

Akbank Akyatırım Tam Bir Fiyasko!

Hisse senedi için Akbank'ı aradım ve Ak Yatırım uygulamasını yükledim ve daha sonrasında sistemden sürekli atıldım ve beni tekrardan müşteri hizmetlerini aramam için zorlandığımı gördüm. Kesinlikle sisteminiz problemli zaman ve para kaybım oldu.

Kaynak : https://www.sikayetvar.com/akbank/akbank-akyatirimtam-bir-fiyaskoAkbank Akyatırım Direkt'e Giremiyorum!

Akyatırım kullanıcısıyım. Hemen hemen her gün farklı bir sorun ile karşı karşıya kalıyorum. Bugün Akyatırım'a dahi giremiyorum. Sitesinden bu konularla ilgili onlarca talep açtım hala düzelme yok. : ( Sorunlarım; 1-Hisse senedi alımlarımda ortalama maliyet hatası sürekli oluyor. Hemen hemen her gün ortalama maliyet düzeltmesi için telefon ediyorum. Ortalama maliyet hatası olduğunda maliyetimi tam bilmediğim için alım satımları da yapamıyorum. Bu nedenle işlem hacmim de düşüyor...

2-Bugün sayfam kısmında takip ettiğim hisseleri de göremez oldum.

3-Pörtföyüm kısmına girebilmek için her seferinde 10-15 kez deneme yapıyorum sonrasında kullanıcı adı yazan yer karşıma geliyor. Teknik sorunların düzeltilmesi için yardımlarınızı rica ederim.

Kaynak :  https://www.sikayetvar.com/akbank/akbank-akyatirim-direkte-giremiyorumAkbank Yatırım Sistemsel Hatalar!

Ben Akyatırım müşterisiyim, keşke olmasaydım, keşke uzak dursaydım. Bu şirket sistemsel hatası yüzünden beni 3000 TL zarara uğrattı ve hala yazılı resmi bir cevap yazamadı. Hatalı olduğunu bildiği halde mağduriyetimi devam ettirdi. Bu konuda gerek SPK' ya gerekse Mahkemeye başvuracağımı bildiririm.

Kaynak : https://www.sikayetvar.com/akbank/akbank-yatirim-sistemsel-hatalar


Ayrıca Akbank ile ilgili şikayetlere de yer verecektik ama ortalama bir sayfada 10 adet şikayet bulunan banka ile ilgili 6540 sayfa yani 65400 şikayet olduğundan veritabanımıza yüklenilir gerekçesi ile yazamadık!